Technologia sprężynowa Bonell

utworzone przez | mar 29, 2023 | Bonell, Materace | 0 komentarzy

Technologia sprężynowa Bonell to jedna z najpopularniejszych stosowanych w produkcji materacy. Charakteryzuje się ona tym, że sprężyny są połączone ze sobą w jednym rzędzie za pomocą drutu, tworząc tzw. „system Bonell”. ✔️

System Bonell w materacach cechuje się m. in 👇🏼

Elastycznością – dzięki połączeniu sprężyn w jednym rzędzie, system Bonell zapewnia wysoką elastyczność i sprężystość materaca.

Stabilnością – sprężyny w systemie Bonell są stabilne i nie ulegają przemieszczeniu, co zapobiega deformacjom materaca.

Trwałością – ze względu na wytrzymałość sprężyn i połączeń między nimi, system Bonell cechuje się wysoką trwałością i długowiecznością.

Dobrą wentylacją – system Bonell zapewnia dobrą wentylację materaca. Jest to szczególnie ważne dla osób, które łatwo się pocą i potrzebują dobrze wentylowanego łóżka.

Sprężyny Bonell są zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale rozkładać ciężar ciała, a jednocześnie zapewniać odpowiednie podparcie kręgosłupa. Dzięki temu, materace z systemem Bonell są w stanie zapobiegać bólom pleców oraz innych dolegliwościom związanym z nieprawidłowym ułożeniem ciała podczas snu.

Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na zdrowy styl życia, w tym także na jakość swojego snu. Dlatego też, wybierając materac z technologią sprężynową Bonell, można mieć pewność, że otrzymuje się produkt wysokiej jakości. 

Warto podkreślić, że materiały używane do produkcji materacy z systemem Bonell są zwykle hypoalergiczne, co oznacza, że nie powodują one reakcji alergicznych. Jest to szczególnie ważne dla osób z wrażliwą skórą lub skłonnościami do alergii.

Technologia sprężynowa Bonell  gwarantuje optymalne podparcie ciała, wysoką trwałość i odporność na odkształcenia oraz komfortowy sen na najwyższym poziomie. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić materac z systemem Bonell to serdecznie zapraszamy do kontaktu 😉 www.fabrykamateracy.info