Odbiór Certyfikatu Made in Małopolska przez Bartosza Nowaka z Fabryki Materacy Nowak

utworzone przez | cze 12, 2023 | Aktualności | 0 komentarzy

W Fabryce Materacy Nowak, jesteśmy dumni z naszej lokalnej produkcji i wysokiej jakości wyrobów. Dlatego też z ogromną radością informujemy, że Bartosz Nowak niedawno odebrał prestiżowy Certyfikat Made in Małopolska.

Certyfikat ten jest wyrazem uznania dla przedsiębiorstw, które wyróżniają się wysokim poziomem jakości, innowacyjnością i lokalnym charakterem produkcji. Otrzymanie tego certyfikatu jest dowodem na nasze zaangażowanie w rozwój regionalnej gospodarki i tworzenie miejsc pracy dla społeczności małopolskiej.

Bartosz Nowak aktywnie działa na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Jego oddanie dla wzmacniania małopolskich przedsiębiorstw i promocji lokalnych produktów sprawiło, że został doceniony przez Województwo Małopolskie, które przyznało mu certyfikat.

Fabryka Materacy Nowak od wielu lat cieszy się uznaniem klientów zarówno na poziomie lokalnym, jak i krajowym. Nasze materace są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających doskonały komfort i zdrowy sen. Otrzymanie Certyfikatu Made in Małopolska potwierdza nasze zaangażowanie w utrzymanie wysokich standardów produkcji i satysfakcję naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że Certyfikat Made in Małopolska nadany Fabryce Materacy Nowak jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w lokalny rozwój i umocnienia pozycji małopolskich przedsiębiorstw na rynku. Dzięki temu wyróżnieniu będziemy mogli kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości produktów i spełniania oczekiwań naszych klientów.

Certyfikat Made in Małopolska to dla naszej firmy nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych produktów. Będziemy kontynuować naszą misję, aby dostarczać materace najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Fabryki Materacy Nowak i przekonania się na własne oczy, dlaczego otrzymanie Certyfikatu Made in Małopolska jest dla nas tak ważne. Nasz zespół z przyjemnością przedstawi Państwu naszą szeroką gamę materacy, zaprojektowanych z myślą o zdrowym i wygodnym śnie.